skip to Main Content

Femarelle® – натуральная пищевая добавка для гормонального баланса при менопаузе.

Это уникальная линейка продуктов, разработанная в соответствии с потребностями женского организма на разных этапах менопаузы.

Продукты линии Femarelle® помогут вам восстановить гармонию, уверенность в себе и улучшить качество жизни, на которое негативно влияет снижение уровня эстрогена.

Чтобы найти наиболее подходящий для вас продукт линии Femarelle®

Обратная связь

«Хочу дать свою оценку этому чуду- препарату Femarele. Мне 55 лет, ну соответствено менопауза, смена настроения, плохое самочувствия ну и всякое другое. Мне подсказала моя подруга, что есть такой препарат Femarelle принимать нужно один раз в сутки с утра. И вот я его принимаю уже 2 года, чувствую себя превосходно, настроения отличное. Так что и Вам я очень рекомендую этот препарат!!!! Которой я называю Чудо!!!!»

Marina, 55, Latvija

„Kādu laiku atpakaļ es sajutu spēka zudumu. Es modos nakts vidū, klāta aukstiem sviedriem. Pēc tam ilgi nevarēju aizmigt, man sāpēja galva. Pilnīgs spēku zudums, kļuvu viegli aizkaitināma, apvainojos par niekiem, taču pēc tam ielūkojos pasē! Sapratu, ka droši vien man ir sācies pārejas periods, un es sāku domāt, kā ar to cīnīties?! Meklēju internetā dažādus risinājumus, un tad draudzene man ieteica Femarelle. Es izlasīju aprakstu par šo preparātu, un man tas ļoti iepatikās. Jau pēc nedēļas man kļuva daudz labāk, pēc mēneša visi simptomi jau bija izzuduši! Atgriezās iepriekšējā pašsajūta. Biju ļoti apmierināta. Pārstāju lietot Femarelle, jo domāju, ka viss ir labi, bet jau pēc trīs mēnešiem viss sāka atkārtoties no jauna. Sapratu, ka viss nav tik vienkārši, atkal iegādājos Femarelle un dzeru to vēl tagad pastāvīgi jau vairākus gadus. Esmu spēka un enerģijas pilna. Jūtos lieliski!”

Публикации

Femarelle Rejuvenate, Femarelle Recharge и Femarelle Unstoppable — это пищевые добавки.

ВНИМАНИЕ! ПИЩЕВАЯ ДОБАВКА НЕ ЗАМЕНЯЕТ ПОЛНОЦЕННОГО И СБАЛАНСИРОВАННОГО ПИТАНИЯ.

Back To Top