skip to Main Content

Atrast Jums piemērotāko Femarelle® menopauzes risinājumu ir tik vienkārši!

Vispirms izvēlēties problēmu, kura Jums šķiet ir visizteiktākā un apgrūtinošāka, nepieciešamības gadījumā varat izvēlēties vēl kādu no piedāvātajiem variantiem. Pēc šo divu soļu izpildes Jūs noskaidrosiet sev piemērotāko Femarelle®!

Simptomu pārskats

Kaulu masas zudums

Kauli kļūst vājāki un daudz trauslāki

Starp estrogēna līmeņa samazināšanos un kaulu masas zudumu pastāv tieša saistība. Estrogēns ir svarīgs kaulu izveides procesā, tādēļ tam menopauzes rezultātā samazinoties pakāpeniski samazinās arī kaulu masa. Gada laikā tā samazinās par 2 – 4 %, kaulu audu struktūra pasliktinās kā ietekmē kauli kļūst trausli, vieglāk lūzt – it īpaši gūžas, mugurkaula un plaukstas kauli.

Pazemināts libido

Seksuālās tieksmes svārstības un samazināta interese par seksu

Libido vai dzimumdziņa (arī dzimumtieksme, libido) ir personas tieksme pēc seksuālās aktivitātes. Dzimumdziņa ir universāla cilvēka seksualitātes parādība. Psiholoģisku faktoru ietekmē dzīves laikā tā dabīgi samazinās. Tuvojoties menopauzei, sievišķā hormona estrogēna līmenis sāk samazināties, estrogēna un testosterona līmeņa izmaiņas tieši un negatīvi ietekmē libido.

Lai arī daudzām sievietēm menopauzes laikā joprojām ir apmierinošas dzimumattiecības, dažas sievietes šo hormonālo izmaiņu laikā sastopas ar libido pazemināšanos. Par šo jautājumu parasti atklāti nerunā, bet pret to ir jāizturas nopietni, jo dzimumtieksmes samazināšanās var radīt stresu, bailes par esošajām attiecībām un to nākotni.

Garastāvokļa svārstības

Garastāvokļa izmaiņas un nomāktība bez iemesla

Estrogēna līmeņa samazināšanās vai hormonālās svārstības var likt justies tā, it kā Jums būtu nepārejošs pirmsmenstruālais sindroms (PMS). Aizkaitināmība un skumjas ir izplatītākie simptomi pārejas posmā pirms menopauzes vai tās laikā. Šīs emociju izmaiņas ir normāla parādība, bet tās var radīt stresu, jo rodas bez iemesla, līdz ar to ir grūti saprast, kā tās kontrolēt.

Jums var būt nogurums, grūtības koncentrēties un vispārējs motivācijas trūkums, kā arī attiecībās ar draugiem un ģimeni var rasties spriedze, nemiers un agresivitāte.

Šos simptomus var kontrolēt – Jums nav jācieš!

Enerģijas trūkums

Enerģijas zudums un nogurums

Pastāvīga vājuma, noguruma un enerģijas zuduma sajūta ir daži no visbiežāk sastopamajiem hormonālo izmaiņu simptomiem, kas nelabvēlīgi ietekmē gan psiholoģiski, gan fizioloģiski un var radīt arī tālejošākas sekas kā stresu, trauksmi un pat miega traucējumus.

Par šiem simptomiem pārejas posmā pirms menopauzes vai tās laikā ziņo līdz pat 80% sieviešu.

Miega traucējumi

Miega traucējumi vai izmaiņas gulēšanas paradumos

Hormonālās izmaņas ietekmē Jūsu gulēšanas paradumus. 61% sieviešu menopauzes laikā ziņo par bezmiega simptomiem. Lai arī kopējais gulēšanas laiks var nemazināties, miega kvalitāte mazinās.

Turklāt arī svīšana naktī var pārtraukt miegu, jo ķermeņa temperatūras paaugstināšanos pavada pamošanās. Šīs daudzkārtējās pamošanās kaitē Jūsu gulēšanas paradumiem vēl vairāk, jo Jums var būt jāpārģērbjas vai jānomaina gultas veļa. Tādejādi nogurums kļūst par ikdienas sastāvdaļu.

Karstuma viļņi

Piepeša karstuma sajūta, kas parādās negaidot un izplatās pa seju un ķermeni. Tas var ietvert svīšanu, sirdsklauves un sarkšanu

Karstuma viļņus rada Jūsu ķermenī notiekošās hormonālās izmaiņas. Beidzoties mēnešreizēm, Jūsu olnīcas vairs neražo olšūnas, jo tam ir nepieciešams estrogēns. Pusmūžā estrogēna ražošana sāk palēnināties, izraisot karstuma viļņus.

Precīzs karstuma viļņu cēlonis nav zināms, bet tas ir saistīts ar termoregulāciju. Karstuma viļņi rodas tad, kad ādas virsmas tuvumā esošie asinsvadi paplašinās – parasti uz sejas, kakla un krūtīm, turklāt pēc karstuma viļņa Jums var būt arī sirdsklauves vai drebuļi. Karstuma viļņi un svīšana var notikt arī naktī, kad Jūs guļat. Tā tiek dēvēta par svīšanu naktī, kas bieži pārtrauc miegu un liek biežāk pamosties.

Aptuveni 80% sieviešu menopauzes laikā cieš no karstuma viļņiem, bet Jūs varat kontrolēt un atvieglot savas ciešanas.

Maksts sausums

Mitruma trūkums, kas var radīt niezi, dedzināšanas sajūtu un izraisīt sāpīgu dzimumaktu

Maksts sausums (tiek saukts arī par maksts atrofiju vai atrofisko vaginītu) ir maksts gļotādas plānināšanās, izžūšana un iekaisums, reaģējot uz estrogēna līmeņa mazināšanos organismā. Hormona samazinājums ietekmē ne tikai vagīnas gļotādu, bet arī urīnceļu veselību un darbību, izraisot lielāku uzņēmību pret infekcijām un citām problēmām. Tā kā var būt iesaistīti urīnceļi, stāvoklis tiek saukts arī par uroģenitālo atrofiju. Lasīt vairāk

Femarelle Rejuvenate, Femarelle Recharge un Femarelle Unstoppable ir uztura bagātinātāji.

UZTURA BAGATINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Back To Top