skip to Main Content

Informācija patērētājiem (Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem)

Vai ir brīdinājumi un īpaša piesardzība lietošanā?

Līdz šim nav ziņojumu par klīniski nozīmīgiem gadījumiem saistībā ar Femarelle®lietošanu.

 

Kombinēšana ar citiem medikamentiem:

Klīniskajos pētījumos Femarelle® neuzrāda iedarbību uz vairogdziedzera darbību stimulējošiem hormoniem un nekavē vairogdziedzera regulējošu medikamentu iedarbību.

Nav ieteicams lietot Femarelle® ar jebkuriem citiem produktiem, kas iedarbojas uz estrogēnu receptoriem, jo tādejādi tas tiek bloķēts.

 

Pārdozēšana:

Gan in-vitro, gan in-vivo pētījumi parāda, ka Femarelle® droši var lietot daudz lielākos daudzumos nekā rekomendētā deva.

 

Alerģijas:

Ir ziņots par dažādām nebūtiskām alerģiskām reakcijām, tomēr līdz šim to saistība ar alerģiju pret soju nav konstatēta. Sievietēm, kuras ir alerģiskas pret soju, produktu iesakām lietot piesardzīgi.

 

Pacientu informācija:

Lai ārstēšana būtu efektīva,pacienti jāinformē par Femarelle® lietošanu.

 

Cik bieži Femarelle® jālieto?

Femarelle® jālieto divas reizes dienā, viena kapsula no rīta un viena vakarā; to var lietot ēdienreižu laikā vai starplaikos.

 

Cik ilgi Femarelle® ir jālieto?

Tā kā Femarelle® neietekmē krūšu un dzemdes audus, neveicina asins sabiezēšanu, kā arī neveicina riska faktoru attīstību, to var lietot neierobežoti bez bažām.

 

Kā rīkoties, ja deva ir izlaista?

Ja deva ir izlaista, kapsula jāiedzer, tiklīdz atceraties par to, un Femarelle®  jāturpina lietot kā iepriekš. Nav nepieciešams lietot divkāršu devu aizmirstās devas vietā.

 

Vai devu var palielināt?

Esam novērojuši, ka dažām sievietēm devas palielināšana līdz divām kapsulām, simptomu saasinājuma gadījumā ir bijusi iedarbīga. Tāpēc, ja simptomi dienas laikā ir izteiktāki, nedēļu var lietot divas kapsulas no rīta un vienu – vakarā, ja simptomi izteiktāki ir naktī, tad no rīta ieteicams lietot vienu kapsulu un vakarā – divas.

Devu var samazināt, tiklīdz jūtams uzlabojums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Femarelle® ir jālieto divas reizes dienā neatkarīgi no devas lieluma.

 

Vai Femarelle® izraisa nevēlamus efektus?

Līdz šim nav ziņots par būtiskiem blakusefektiem, tomēr tādi nav pilnībā izslēgti.

 

Kā rīkoties, ja rodas nevēlami efekti?

Ja rodas nevēlami blakusefekti, Jums ir jāpārtrauc Femarelle® lietošana. Pēc nedēļas to var atsākt, lai redzētu vai nevēlamais efekts ir saistīts ar produkta lietošanu.

Vispārējā informācija

Kāds ir Femarelle® lietotās sojas izcelsmes avots?

Soja, kas izmantota Femarelle® ražošanā ir ģenētiski nemodificēta un audzēta īpaši Femarelle® ražošanas vajadzībām.

 

Unikālais ražošanas process:

Femarelle® ir ražota stingri regulētos apstākļos. Tās galvenā sastāvdaļa ir sojas pupiņas, kurās esošās 20 aminoskābes tiek izmantotas Femarelle® ražošanā, modulējot tās, lai panāktu vēlamo iedarbību uz organismu.

Ražošanas process ietver kontrolētu dīgšanas un fermentācijas procesu. Tas ļauj iegūt standartizētu savienojumu ar skaidru struktūru, kas atdarina estrogēnu receptoriem līdzīgās struktūras. Estrogēns piesaistās aktivatoram vai represoram atkarībā no audiem un nodrošina vēlamo ietekmi tajos.

Patentētais DT56a ražošanas process izmanto šo bagātīgo aminoskābju avotu un veido šos būvniecības materiālus kā platformu, lai radītu savienojumu, kas sastāv no daudziem dažādiem komponentiem, kuri darbojas organismā kā selektīvais estrogēnu receptora modulators (SERM), nodrošinot tādu pašu iedarbību kā hormonu terapija, vienlaikus izvairoties no riskiem.

Visā procesa gaitā tiek veikta visaptveroša un rūpīga mikrobioloģiskā un bioķīmiskā testēšana. Produktu iedarbība un derīguma termiņš tiek nepārtraukti uzraudzīti, un tiek lietotas modernas tehnoloģijas, lai produktos saglabātu aktīvo sastāvdaļu stabilitāti ilgtermiņā.

Ražošanas process tiek veidots saskaņā ar striktākajiem kvalitātes kontroles standartiem ar
ISO 9001-2008, HAACP, cGMPun BVQI sertifikāciju, kā arī vides ISO 14001.

 

Ko nozīmē datumi uz Femarelle®ārējā iepakojuma un blistera?

Abi šie datumi ir derīguma termiņš, un tiem jābūt identiskiem. Femarelle®nedrīkst lietot pēc norādītā derīguma termiņa beigām.

 

Kā uzglabāt Femarelle®?

Uzglabāt vēsā, sausā vietā (istabas temperatūrā). Sargāt no bērniem.

Femarelle Rejuvenate, Femarelle Recharge un Femarelle Unstoppable ir uztura bagātinātāji.

UZTURA BAGATINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Back To Top